Ettevõttest

Silmatera optika on 2014. aasta juulis  asutatud optika teenuseid ja tooteid
pakkuv ettevõte. Ettevõtte töötaja kogemuste pagas selles valdkonnas on üle 20 aasta. Lisaks optometristi teoreetilistele teadmistele (optomeetria magistrikraadile) omatakse pikaajalisi praktilisi kogemusi kliendivajaduste kindlaks tegemisel ja nägemise taastamisel. Üheks peamiseks erinevuseks võrreldes teiste samalaadsete ettevõtetega ongi just keskendumine kliendi vajadustele. Peamiseks  eesmärgiks on võetud eelkõige klientide silmade kontroll ja nende pidev hooldamine ning nägemisevaegustega tegelemine. Lisaks pakume maailma tipptasemel prilliraame, prilliklaase ja läätsesid. Pakume ka kontaktläätsi ja nende juurde kuuluvaid hooldusvahendeid  ning tarvikuid.

Kvaliteet ja rahulolevad kliendid

Oluline on pakkuda kiiret ja paindlikku teenust. Silmakontrollist kuni sobivate prillide valmimiseni ja kätte toimetamiseni ei tohi kuluda üle 1 päeva ja eritellimuse puhul mitte kauem kui 14 päeva. Prilliraamide valik on lai ja täieneb iga paari kuu järel. Pakkudes üle 300 erineva prilliraami. Sobilikud prilliraamid leiavad nii vanem kui ka noorem generatsioon. Võimalus on osta optilisi spordiprille kui ka sportimiseks mõeldud ilma optikata spordiprille.

Ettevõtte äritegevuse aluseks on kvaliteetsed, tervislikud ja stiilsed prilliraamid/läätsed ning rahulolevad kliendid, koostööpartnerid ja töötajad